Wyślij wiadomość
Shanghai Novanat Co.,Ltd
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Sales Department

Numer telefonu : 0086 021 54450909

Free call
Shanghai Novanat Co.,Ltd

Niezawodni profesjonaliści od probiotyków i naturalnych składników.

Koncentracja na dobrym samopoczuciu Tworzenie witalności przedsiębiorstwa.

 

Shanghai Novanat Co.,Ltd
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Agent
marki: Novanat Ilość pracowników: 80~150
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2003
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Od ponad 30 lat produkujemy najwyższej jakości probiotyki i ekstrakty ziołowe dla klientów na całym świecie.Nasze produkty są kreatywne, wszędzie tam, gdzie to możliwe, przy użyciu etycznych i naturalnych składników, przez ekspertów, którzy nieustannie wprowadzają innowacje, aby opracowywać najlepsze receptury dla zdrowia naszych klientów.Wszystkie produkty z gamy Novanat są wytwarzane w Chinach zgodnie z normami ISO9001, ISO22000, FSSC22000 i cGMP.Novanat posiada również certyfikat Halal i akredytację koszerności.

 

Wierzymy, że odżywianie i zdrowie zasilają witalność życia.Ponad 30 własnych autoryzowanych patentów związanych z procesem ekstraktów roślinnych, szczepami i produktami probiotycznymi stanowi podstawę do produkcji i sprzedaży produktów. Mamy duże doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi ODM i OEM dla klientów na całym świecie, a nasz zespół zapewnia wyjątkową wizję dla Twojej sukces rynkowy.

 

 

FABRYKA PROBIOTYKÓW

Jesteśmy w czołówce badań nad probiotykami promującymi zdrowie człowieka.

 

ZINTEGROWANA FABRYKA

Nowoczesna baza produkcyjna probiotyków integrująca produkcję, badania i badania probiotyków.

 

SIŁA BADAŃ NAUKOWYCH

Posiadają ponad 10 certyfikatów patentowych w dziedzinie probiotyków i zdrowej żywności, opublikowały ponad 60 artykułów z dziedziny probiotyków, podjęły się realizacji 863 krajowych programów i wspierały marketing w opracowywaniu standardów branżowych dla probiotyków.

 

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Czy zakłady produkcyjne i zaawansowane urządzenia spełniające standardy przemysłowe;Przeszedł certyfikację systemu suplementów diety NSF cGMP, międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001, międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO22000, certyfikat HALAL i koszerności.

 

PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE

Bogate doświadczenie, oparte na nowoczesnej produkcji megadata i robotach, indywidualnej produkcji kapsułek, proszków, granulek, tabletek i płynów doustnych.

 

 

FABRYKA EKSTRAKCJI ROŚLIN

My mixplore miekstrakcja Cchiński most Puprzejmy iskładniki.

 

INNOWACYJNE BADANIA NAUKOWE

Posiadał ponad 16 patentów na wynalazki ekstraktów roślinnych i zdobył wiele wyróżnień branżowych, takich jak przedsiębiorstwo high-tech i National Scientific Progress Award.

 

BOGATA KATEGORIA

Produkcja i badania różnych ekstraktów roślinnych, takich jak herbata, chryzantema, róża, korzeń kudzu i owoc mnicha.

 

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Przeszedł międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER i inne certyfikaty krajowe i zagraniczne.

 

PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży zapewnia spersonalizowane usługi, takie jak pomoc w formułowaniu, badania kliniczne, przygotowanie dokumentów, mieszanie surowców, granulacja.

Historia

 

SHANGHAI JIAODA ONLLY CO., LTD., firma została założona w 1990 r., z powodzeniem notowana na giełdzie w Szanghaju (kod akcji: 600530) w lipcu 2001 r., jest uznawana za pierwszą notowaną firmę żywności zdrowotnej na SSE w Chinach.całkowite aktywa spółki wynosiły 1.434 miliardów juanów.

 

Novanat,siedziba główna w Szanghaju, z kapitałem inwestycyjnym 156 milionów RMB, została założona w 2003 r.posiada ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji ekstraktów ziołowych i probiotyków, 2 fabryki: jedna fabryka probiotyków w Szanghaju, druga fabryka botaniczna w Changsha oraz biura sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

 

 

Usługa

 

PEŁNE ROZWIĄZANIE POD KLUCZ

(Badania, Produkcja, Marketing i Serwis)

 

Produkcja

Nasza w pełni zautomatyzowana, wysoce wydajna linia produkcyjna gwarantuje produkt najwyższej jakości przy największej skuteczności.

 

Usługa ODM i OEM

Mamy bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi ODM i OEM dla klientów na całym świecie i zapewniamy wyjątkową wizję sukcesu rynkowego.

 

Przykładowa usługa

Dostępna jest zarówno bezpłatna próbka, jak i próbka płatna.

Nasz zespół

Novanat ściśle współpracuje z wieloma znanymi przedsiębiorstwami w zakresie badań technologicznych i opracowywania innowacyjnych produktów. Posiadamy jasną strategię rozwoju branży opieki zdrowotnej, zgodnie z korporacyjną wizją „zapewnienia pełnego cyklu życia produktu zdrowotnego, zarządzania i usług wspieranych przez naukę i technologii, aby stworzyć trwałe i niezawodne „doświadczenie zdrowego życia dla ludzi” i zawsze rozwijać jutro dla branży zdrowotnej.

  • Kevin

    Kevin
  • Rubin

    Rubin
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość