Wyślij wiadomość
Shanghai Novanat Co.,Ltd
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Sales Department

Numer telefonu : 0086 021 54450909

Free call
Linia produkcyjna
  • FABRYKA PROBIOTYKÓW
  • FABRYKA EKSTRAKCJI ROŚLIN
  • FABRYKA EKSTRAKCJI ROŚLIN

FABRYKA PROBIOTYKÓW

Jesteśmy w czołówce badań nad probiotykami promującymi zdrowie człowieka.

 

ZINTEGROWANA FABRYKA

Nowoczesna baza produkcyjna probiotyków integrująca produkcję, badania i badania probiotyków.

 

SIŁA BADAŃ NAUKOWYCH

Posiadają ponad 10 certyfikatów patentowych w dziedzinie probiotyków i zdrowej żywności, opublikowały ponad 60 artykułów z dziedziny probiotyków, podjęły się realizacji 863 krajowych programów i wspierały marketing w opracowywaniu standardów branżowych dla probiotyków.

 

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Czy zakłady produkcyjne i zaawansowane urządzenia spełniające standardy przemysłowe;Przeszedł certyfikację systemu suplementów diety NSF cGMP, międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001, międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO22000, certyfikat HALAL i koszerności.

 

PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE

Bogate doświadczenie, oparte na nowoczesnej produkcji megadata i robotach, indywidualnej produkcji kapsułek, proszków, granulek, tabletek i płynów doustnych.

 

 

FABRYKA EKSTRAKCJI ROŚLIN

My mixplore miekstrakcja Cchiński most Puprzejmy iskładniki.

 

INNOWACYJNE BADANIA NAUKOWE

Posiadał ponad 16 patentów na wynalazki ekstraktów roślinnych i zdobył wiele wyróżnień branżowych, takich jak przedsiębiorstwo high-tech i National Scientific Progress Award.

 

BOGATA KATEGORIA

Produkcja i badania różnych ekstraktów roślinnych, takich jak herbata, chryzantema, róża, korzeń kudzu i owoc mnicha.

 

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Przeszedł międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER i inne certyfikaty krajowe i zagraniczne.

 

PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży zapewnia spersonalizowane usługi, takie jak pomoc w formułowaniu, badania kliniczne, przygotowanie dokumentów, mieszanie surowców, granulacja.

OEM / ODM
  • FABRYKA EKSTRAKCJI ROŚLIN
  • FABRYKA PROBIOTYKÓW
  • FABRYKA PROBIOTYKÓW
  • FABRYKA PROBIOTYKÓW
  • FABRYKA PROBIOTYKÓW

Produkcja

Nasza w pełni zautomatyzowana, wysoce wydajna linia produkcyjna gwarantuje produkt najwyższej jakości przy największej skuteczności.

 

Usługa ODM i OEM

Mamy bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi ODM i OEM dla klientów na całym świecie i zapewniamy wyjątkową wizję sukcesu rynkowego.

R & D

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży różnych standaryzowanych ekstraktów ziołowych i proszku probiotyków z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji i rozwoju.Mamy pierwszorzędny zespół technologiczny i zarządzający.Nasza roczna produkcja wynosi ponad 1200 ton.zawiera prawie 400 ekstraktów roślinnych i ponad 30 probiotyków w proszku.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość