|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Novanat |
| Orzecznictwo: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Numer modelu: | 4:1 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 25kg |
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 20 kg na bęben papieru |
| Czas dostawy: | 1 tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 ton |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Klasyfikacja produktu: | Ekstrakt z róży | Nazwa handlowa produktu:: | Ekstrakt z róży 4:1 25% polifenoli/rozpuszczalny w wodzie/żywność i napoje/czysta etykieta |
|---|---|---|---|
| Ekstrakt z róży: | 130219 | Wygląd: | Drobny, fioletowo-czerwony do brązowawo-czerwonego proszek |
| Kulturowy status żywieniowy: | HALAL/KOSZER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 | Stan alergenu: | Bez alergenów |
| Typ ekstrakcji: | Ekstrakt wodny | Aktywny znacznik i odniesienie: | Polifenole, HPLC |
| Źródło rośliny: | Kwiat róży | Łacińska nazwa surowca: | <i>Rose rugosa cv.</i> <b>Róża pomarszczona cv.</b> <i>Plena</i> <b>Plena</b> |
| Aplikacja: | Żywność i napoje, suplementy diety, kosmetyki | ||
| Podkreślić: | Przeciwzmęczeniowy ekstrakt z róży,ekstrakt z kwiatów róży rozpuszczalny w wodzie,ekstrakt z róży w proszku 4/1 |
||
opis produktu
Ekstrakt z róży 4:1, 25% polifenoli / Żywność i napoje / Czysta etykieta
Krótkie wprowadzenie
Róża to zdrewniały, wieloletni krzew z rodzaju Rosa, z rodziny Rosaceae, lub kwiat, który wytwarza. Istnieje ponad trzysta gatunków i dziesiątki tysięcy odmian. Tworzą grupę roślin, które mogą być krzewami wyprostowanymi, pnącymi lub płożącymi, z łodygami często uzbrojonymi w ostre kolce.
Róża jest bogata w różne witaminy, glukozę, fruktozę, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy i inne składniki odżywcze korzystne dla zdrowia ludzkiego oraz pierwiastki śladowe, takie jak selen, cynk, miedź.
Specyfikacja
4:1, 25% polifenoli
Zastosowanie
Żywność, napoje, żywność zdrowotna, produkty do higieny osobistej
Pakowanie i przechowywanie
Pakowane w beczkę i dwa worki foliowe wewnątrz, waga netto: 20 kg/beczkę
Dostępne inne opakowania na życzenie.
Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego w temperaturze otoczenia.
Okres przydatności do spożycia
2 lata po zapieczętowaniu i przechowywaniu z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego.
Karta danych technicznych
| Analiza Pozycja | Specyfikacje |
| Wygląd i Kolor | Drobny, purpurowo-czerwony do brązowo-czerwonego proszek |
| Zapach i Smak | Charakterystyczny |
| Sito Rozmiar | NLT 90% przez sito 80 |
| Oznaczenie | NLT 25% polifenoli |
| Wilgotność Zawartość | NMT 7,0% |
| Popiół Zawartość | NMT 10% |
| Arsen (As) | NMT 0,9 ppm |
| Ołów (Pb) | NMT 1 ppm |
| Całkowita liczba płytki | NMT 1000 CFU/g |
| Całkowite drożdże i pleśnie | NMT 100 CFU/g |
| Coliformy | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatywny/25g |
| S. aureus | Negatywny/25g |
Produkty dostosowane są akceptowalne.
Zapraszamy do zapytania i negocjacji współpracy.
Wpisz swoją wiadomość