|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Teanova® |
| Orzecznictwo: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Numer modelu: | EGCG 94%/95%/98% |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 25kg |
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 25 kg na bęben papieru |
| Czas dostawy: | 1 tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 ton |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Ekstrakty z zielonej herbaty EGCG 94%/95%/98% galusan epigalokatechiny/bezkofeinowa/czysta etykieta | Kod HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Wygląd: | Proszek o barwie białawej do jasnoróżowej | Stan alergenu: | Bez alergenów |
| Typ ekstrakcji: | Ekstrakt wodny | Aktywny znacznik i odniesienie: | EGCG, HPLC |
| Źródło rośliny: | Liście zielonej herbaty | Łacińska nazwa surowca: | Camellia sinensis |
| Podkreślić: | Galusan epigallokatechiny w proszku z ekstraktu z zielonej herbaty,galusan epigallokatechiny bezkofeinowy,ekstrakt z zielonej herbaty w proszku bezkofeinowy |
||
opis produktu
Ekstrak zielonej herbaty/proszek EGCG 94%/95%/98% galusan epigallokatechiny/bez kofeiny/czysta etykieta
Krótkie wprowadzenie
Galusan epigallokatechiny (EGCG) to składnik ekstrahowany z liści chińskiej zielonej herbaty.
Specyfikacja
EGCG≥94 % HPLC
Zastosowanie
Żywność zdrowotna
Żywność i napoje
Kosmetyki
Pakowanie i przechowywanie
Pakowane w papierowe bębny i dwa wewnętrzne worki PE klasy spożywczej. Waga netto: 25 kg/bęben
Dostępne inne opakowania na życzenie.
Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, z dala od wilgoci i światła.
Okres przydatności do spożycia
2 lata po zapieczętowaniu i przechowywaniu z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego.
Karta danych technicznych
| Pozycje analizy | Specyfikacje |
| Wygląd i kolor | Od białego do jasnoróżowego proszku |
| Zapach i smak | Charakterystyczny |
| Oznaczenie |
NLT 94% EGCG (na sucho) NMT 0,1% |
| Zawartość wilgoci | NMT 5,0% |
| Zawartość popiołu | NMT 1,0% |
| Arsen (As) | NMT 0,5 ppm |
| Ołów (Pb) | NMT 1,0 ppm |
| Kadm (Cd) | NMT 1,0 ppm |
| Rtęć (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Całkowita liczba drobnoustrojów | NMT 1000 CFU/g |
| Całkowite drożdże i pleśnie | NMT 100 CFU/g |
| Bakterie z grupy coli | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatywny/25g |
| S. aureus | Negatywny/25g |
Wpisz swoją wiadomość