|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Novanat |
| Orzecznictwo: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Numer modelu: | 2% kwas chlorogenowy |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 25kg |
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 25 kg na bęben papieru |
| Czas dostawy: | 1 tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 ton |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Ekstrakt z kwiatów wiciokrzewu 2%-4% kwasu chlorogenowego/Ekstrakt z Lonicera Japonica Thunb/Czysta | Kod HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Wygląd: | Drobny brązowy żółty proszek | Stan alergenu: | Bez alergenów |
| Typ ekstrakcji: | Ekstrakt wodny | Aktywne składniki: | Aktywne składniki |
| Łacińska nazwa surowca: | Lonicera japonica Thunb- Kwiat | Aplikacja: | Suplementy diety, żywność i napoje, kosmetyki |
| Podkreślić: | Ekstrakt ziołowy w proszku 2% kwasu chlorogenowego,ekstrakt z kwiatu ssawki miodowej Novat,bez alergenów ekstrakt ziołowy w proszku |
||
opis produktu
Ekstrakt z kwiatu wiciokrzewu 2%-4% kwasu chlorogenowego/ekstrakt Lonicera Japonica Thunb/etykieta czysta
Nazwa produktu: Ekstrakt z wiciokrzewu
Nazwa łacińska surowca: Lonicera japonica Thunb - KwiatLonicera japonica Thunb
Specyfikacja:Kwas chlorogenowy 2%-4%
Wygląd:Drobny proszek o barwie od brązowo-żółtej
Karta danych technicznych
| Analiza Pozycje | Specyfikacje |
| Wygląd i Kolor | Drobny proszek o barwie od brązowo-żółtej do żółto-brązowej |
| Zapach i Smak | Charakterystyczny |
| Sito Rozmiar | NLT 90% przez sito 80 |
| Rozpuszczalność | Rozpuszczalny w wodzie. Klarowność roztworu |
| Oznaczenie | NLT 2,0% kwasu chlorogenowego |
| Wilgotność Zawartość | NMT 5,0% |
| Popiół Zawartość | NMT 10% |
| Arsen (As) | NMT 0,5 ppm |
| Ołów (Pb) | NMT 1,0 ppm |
| Kadm (Cd) | NMT 1 ppm |
| Rtęć (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Całkowita liczba płytki | NMT 1000 CFU/g |
| Całkowite drożdże i pleśnie | NMT 100 CFU/g |
| Coliform | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatywny/25g |
| S. aureus | Negatywny/25g |
Zastosowanie
1. Suplement diety
2. Kosmetyki.
3. Żywność i napoje.
Pakowanie i przechowywanie
Pakowane w papierowe bębny i dwa wewnętrzne worki PE klasy spożywczej. Waga netto: 25 kg/bęben
Dostępne inne opakowania na życzenie.
Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, z dala od wilgoci i światła.
Okres przydatności do spożycia
2 lata po zapieczętowaniu i przechowywaniu z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego.
My eksplorujemy ekstraktowanie Chinskich most precious ingredients.
INNOWACYJNE BADANIA NAUKOWE
Posiada ponad 20 patentów na wynalazki w zakresie ekstrakcji roślin i zdobył wiele wyróżnień branżowych, takich jak przedsiębiorstwo high-tech i Narodowa Nagroda Postępu Naukowego.
BOGATA KATEGORIA
Produkcja i badania różnych ekstraktów roślinnych, takich jak herbata, chryzantema, róża, korzeń kudzu i owoc mnicha.
ZAPEWNIENIE JAKOŚCI
Posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER oraz inne krajowe i zagraniczne certyfikaty.
PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE
Z 30-letnim doświadczeniem w branży, oferuje usługi na zamówienie, takie jak pomoc w formułowaniu, badania kliniczne, przygotowanie dokumentacji, mieszanie surowców, granulacja.
Wpisz swoją wiadomość