|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Novanat |
| Orzecznictwo: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Numer modelu: | 4:1 |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 20kg |
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 20 kg na bęben papieru |
| Czas dostawy: | 1 tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 ton |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Stopień: | Klasa spożywcza, GRAS | Nazwa produktu: | Organiczny ekstrakt z białej chryzantemy Hangzhou w proszku / rozpuszczalny w wodzie / czysta etykie |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Drobny jasnożółty do żółtego proszek | Pochodzenie surowca: | Miasto Lanxi, prowincja Zhejiang, Chiny |
| Stan alergenu: | Bez alergenów | Aktywny składnik i metoda testowa: | Flawony, UV |
| Składowanie: | Przechowywać w dobrze zamkniętym pojemniku z dala od wilgoci, temperatury (15 ~ 30 ℃) i wilgotności | Typ ekstraktu: | Ekstrakt wodny |
| Aktywny znacznik i odniesienie: | Flawony, UV | Część używanej rośliny: | Kwiat |
| Łacińska nazwa surowca: | Chrysanthemum morifolium Ramat- kwiat | Aplikacja: | Żywność i napoje, Zdrowa żywność i napoje, Higiena osobista, Produkty farmaceutyczne |
| Podkreślić: | Organiczny ekstrakt z chryzantemy w proszku,proszek z kwiatu chryzantemy spożywczej,proszek ekstraktu z chryzantemy UV Flavones |
||
opis produktu
Organiczny Ekstrakt z Białej Chryzantemy z Hangzhou w Proszku / Rozpuszczalny w Wodzie / Czysta Etykieta
Krótki Wstęp
Wybieramy najlepszej jakości kwiaty białej chryzantemy z Hangzhou jako surowiec, nasz ekstrakt z chryzantemy ma czysty smak i zapach kwiatów białej chryzantemy z Hangzhou. Nasz ekstrakt z chryzantemy jest wolny od widocznych zanieczyszczeń, łatwo rozpuszcza się w zimnej wodzie w temperaturze 25°C. Roztwór jest żółto-zielony, czysty i przezroczysty. Jest to produkt ekstrakcji wodnej bez żadnych rozpuszczalników.
Cechy
Karta Danych Technicznych
| Pozycja analizy | Specyfikacja |
| Flawonoidy | NLT 5,0% |
| Zawartość wilgoci | NMT 7,0% |
| Zawartość popiołu | NMT 7,0% |
| Arsen (As) | NMT 1 ppm |
| Ołów (Pb) | NMT 0,5 ppm |
| Całkowita liczba drobnoustrojów | NMT 1 000 CFU/g |
| Całkowite drożdże i pleśnie | NMT 100 CFU/g |
| Bakterie z grupy coli | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatywny/25g |
| S. aureus | Negatywny/25g |
Składniki Aktywne
Flawonoidy
Specyfikacja Produktu
4:1 (Dostępne są różne specyfikacje ekstraktu z chryzantemy, jeśli są wymagane.)
Zastosowania
Żywność i napoje
Zdrowa żywność i napoje
Pielęgnacja osobista
Produkty farmaceutyczne
Pakowanie i przechowywanie
Pakowane w kartony z dwoma wewnętrznymi workami PE klasy spożywczej.
Waga netto: 10 kg lub 20 kg/karton.
Dostępne są różne opakowania, jeśli są wymagane.
Okres przydatności do spożycia
2 lata po zamknięciu i przechowywaniu z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego.
FABRYKA EKSTRAKCJI ROŚLINNEJ
My ekstrahujemy najcenniejsze składniki chińskie .INNOWACYJNE BADANIA NAUKOWEPosiada ponad 20 patentów na wynalazki w dziedzinie ekstrakcji roślin i zdobył wiele nagród branżowych, takich jak przedsiębiorstwo high-tech i Narodowa Nagroda Postępu Naukowego.BOGATA KATEGORIAProdukcja i badania różnych ekstraktów roślinnych, takich jak herbata, chryzantema, róża, korzeń kudzu i owoc mnicha.ZAPEWNIENIE JAKOŚCIPosiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001, ISO22000 HACCP, FSSC22000, HALAL, KOSHER oraz inne krajowe i zagraniczne certyfikaty.
PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE
Z 30-letnim doświadczeniem w branży, oferuje usługi na zamówienie, takie jak pomoc w formułowaniu, badania kliniczne, przygotowanie dokumentacji, mieszanie surowców, granulacja.
Wpisz swoją wiadomość