|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Teanova® |
| Orzecznictwo: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Numer modelu: | 20%-50% polifenoli |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 25kg |
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 25 kg na bęben papieru |
| Czas dostawy: | 1 tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 ton |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Ekstrakt z zielonej herbaty instant w proszku 20% -50% polifenoli/Żywność i napoje/Czysta etykieta | Kod HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Wygląd: | Drobny brązowy żółty proszek | Stan alergenu: | Bez alergenów |
| Typ ekstrakcji: | Ekstrakt wodny | Aktywny znacznik i odniesienie: | Polifenole, HPLC/UV |
| Źródło rośliny: | Liście zielonej herbaty | Łacińska nazwa surowca: | Camellia sinensis |
| Podkreślić: | Camellia sinensis instant zielona herbata w proszku,rozpuszczalna herbata w proszku 20 procent polifenoli,błyskawiczna zielona herbata w proszku 50 procent polifenoli |
||
opis produktu
Ekstrakt zielonej herbaty w proszku instant 20%-50% polifenoli/żywność i napoje/czysta etykieta
Krótkie wprowadzenie
Rodzaje instant tea powder
Zastosowanie
Pakowanie i przechowywanie
Pakowane w papierowe bębny i dwa wewnętrzne worki PE klasy spożywczej. Waga netto: 25 kg/bęben
Dostępne inne opakowania na życzenie.
Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, z dala od wilgoci i światła.
Okres przydatności do spożycia
Karta danych technicznych
| Pozycje analizy | Specyfikacje |
| Wygląd i kolor | Drobny brązowo-żółty proszek |
| Zapach i smak | Charakterystyczny |
| Wielkość oczek sita | NLT 90% przez sito 80 |
| Oznaczenie | NLT 50% polifenoli |
| Zawartość wilgoci | NMT 5,0% |
|
Popiół nierozpuszczalny w wodzie |
NMT 5,0% |
| Arsen (As) | NMT 1 ppm |
| Ołów (Pb) | NMT 3 ppm |
| Kadm (Cd) | NMT 1 ppm |
| Rtęć (Hg) | NMT 0,1 ppm |
| Całkowita liczba drobnoustrojów | NMT 1000 CFU/g |
| Całkowita liczba drożdży i pleśni | NMT 100 CFU/g |
| Bakterie z grupy coli | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Negatywny/25g |
| S. aureus | Negatywny/25g |
Wpisz swoją wiadomość