|
Szczegóły Produktu:
|
|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Teanova® |
| Orzecznictwo: | HALAL/KOSHER/ISO9001/ISO22000/FSSC22000 |
| Numer modelu: | 15% polifenoli |
|
Zapłata:
|
|
| Minimalne zamówienie: | 25kg |
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 25 kg na bęben papieru |
| Czas dostawy: | 1 tydzień |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 100 ton |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Nazwa produktu: | Ekstrakt z czarnej herbaty instant w proszku 15% -35% polifenoli/czysta etykieta/rozpuszczalny w wod | Kod HS: | 130219 |
|---|---|---|---|
| Wygląd: | Drobny brązowy proszek | Stan alergenu: | Bez alergenów |
| Typ ekstrakcji: | Ekstrakt wodny | Ekstrakt wodny: | Polifenole, UV |
| Źródło rośliny: | Liście czarnej herbaty | Aplikacja: | Żywność i napoje, suplementy diety, kosmetyki |
| Podkreślić: | Ekstrakt z herbaty rozpuszczalnej w proszku 15 procent polifenoli,rozpuszczalny w wodzie ekstrakt z czarnej herbaty rozpuszczalnej w proszku,ekstrakt z herbaty rozpuszczalnej w proszku 35 procent polifenoli |
||
opis produktu
Instantny ekstrakt z czarnej herbaty w proszku 15%-35% Polifenole/Clean Label/Woda rozpuszczalna/Woda rozpuszczalna
Czarna herbata, powszechnie nazywana "fermentowaną herbatą", wykazała pozytywny wpływ na zmniejszenie masy ciała u zwierząt.
Produkt NOVANAT jest znany z kilku cech
Zastosowanie
Żywność funkcjonalna Składniki
Żywność i napoje
Składniki farmaceutyczne
Produkty kosmetyczne
Opakowanie i przechowywanie
Opakowane w beczkach papierowych i w dwóch workach z PE przeznaczonym do spożycia.
W razie potrzeby dostępne są inne opakowania.
Przechowywać w dobrze zamkniętym pojemniku z dala od wilgoci i światła.
Okres trwania
3 lata w przypadku zamknięcia i przechowywania z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego.
Arkusz danych technicznych
| Analiza Pozycje | Specyfikacje |
| Wygląd Kolor | Cienkie proszek brązowy |
| Zapach | Zapach czarnej herbaty |
| Smak | Miękkie |
| Rozpuszczalność | Rozpuszczalny w wodzie w temperaturze 25°C |
| Wyniki oceny | NLT 15% Polifenole |
| Wodność Zawartość | NMT 6,0% |
| Ołów (Pb) | NMT 5 ppm |
| Całkowita tablica Hrabia. | NMT 1000 CFU/g |
| Całkowite drożdże Pleśń | NMT 100 CFU/g |
| Koliformy | NMT 10 CFU/g |
| Salmonella | Odpowiednik 25 g |
| S. aureus | Odpowiednik 25 g |
Wpisz swoją wiadomość